Er du på flyttefot?

Vi ordner med frakt på palle
mellom Bergen og Kirkenes

Send flyttelasset på palle:
Mellom alle hurtigruteanløp på strekningen Bergen – Kirkenes.
Leveres på kai, hentes på kai.
Prisen er per palle. Max 160 cm i høyden.

Bestill

Ta kontakt med din nærmeste terminal for å sende DIN flyttepalle

Bergen

Nor Lines AS, Avd. Bergen

Telefon:

+47 55 55 09 60

E-post:

kundeservice.bergen@norlines.no

Berlevåg

KF  Berlevåg Havn

Telefon:

+47 982 95 453

E-post:

berlevag@norlines.no

Bodø

Nor Lines AS avd Bodø

Telefon:

+47 75 50 71 40

E-post:

kundeservice.bodo@norlines.no

Brønnøysund

Brækkans  Ekspedisjon AS

Telefon:

+47 75 01 11 60

E-post:

bronnoysund@norlines.no

Bølandet/Torvik

Herøy  Terminalen as

Telefon:

+47 70 08 03 40

E-post:

heroyterminalen@norlines.no

Båtsfjord

Nor Lines Båtsfjord

Telefon:

+47 41 79 98 40

E-post:

batsfjord@norlines.no

Finnsnes

Nor Lines Finnsnes AS

Telefon:

+47 90 15 09 00

E-post:

finnsnes@norlines.no

Florø

K. Jansen AS

Telefon:

+47 57 75 86 00

E-post:

floro@norlines.no

Hammerfest

Nor  Lines Kirkenes, avd. Hammerfest

Telefon:

+47 78 41 27 80

E-post:

hammerfest@norlines.no

Harstad

Nor Lines AS, avd. Harstad

Telefon:

+47 77 00 22 20

E-post:

kundeservice.harstad@norlines.no

Havøysund

Nor  Lines Havøysund

Telefon:

+47 78 42 30 00

E-post:

havoysund@norlines.no

Honningsvåg

Nordkapp Godsterminal AS

Telefon:

+47 78 47 21 62

E-post:

honningsvag@norlines.no

Kirkenes

Nor  Lines Kirkenes AS

Telefon:

+47 78 97 36 70

E-post:

kirkenes@norlines.no

Kjøllefjord

Kjøllefjord  Skipsekspedisjon AS

Telefon:

+47 78 49 81 01

E-post:

kjollefjord@norlines.org

Kristiansund

Nor  Lines Kristiansund

Telefon:

+47 48 99 53 00

E-post:

kristiansund@norlines.no

Mehamn

Nor  Lines Mehamn - Nordkyn Terminalen AS

Telefon:

+47 78 47 78 00

E-post:

mehamn@norlines.no

Molde

Moldegaard  Maritime Logistics AS

Telefon:

+47 71 25 06 30

E-post:

molde@norlines.no

Måløy

Bring  Cargo  AS - Avd. Måløy

Telefon:

+47 57 85 42 00

E-post:

maloy@norlines.no

Nesna

NesnaTerminalen  AS

Telefon:

+47 75 05 69 30

E-post:

nesna@norlines.no

Risøyhamn

Th.  Benjaminsen as

Telefon:

+47 76 11 53 90

E-post:

risoyhamn@norlines.no

Rørvik

Rørvik  Havneterminal AS

Telefon:

+47 74 36 16 05

E-post:

rorvik@norlines.no

Sandnessjøen

Nor  Lines AS - Avd. Helgeland

Telefon:

+47 75 04 60 10

E-post:

kundeservice.sandnessjoen@norlines.no

Skjervøy

Nor  Lines Skjervøy  - Skjervøyterminalen

Telefon:

+47 77 76 05 66

E-post:

skjervoy@norlines.no

Sortland

Nor-Express  AS

Telefon:

+47 76 12 84 70

E-post:

sortland@norlines.no

Stamsund

Stamsund  Skipsekspedisjon AS

Telefon:

+47 76 08 35 70

E-post:

stamsund@norlines.no

Stokmarknes

Nor-Express  AS

Telefon:

+47 76 16 46  53

E-post:

stokmarknes@norlines.no

Svolvær

Nor  Lines Svolvær AS

Telefon:

+47 76 07 33 00

E-post:

svolvar@norlines.no

Tromsø  (HR)

Nor  Lines AS avd. Tromsø

Telefon:

+47 77 60 81 30

E-post:

kundeservice.tromso@norlines.no

Trondheim

Nor  Lines AS avd. Trondheim

Telefon:

+47 73 50 62 30

E-post:

kundeservice.trondheim@norlines.no

Vadsø

Nor  Lines Vadsø

Telefon:

+47 41 79 89 39

E-post:

vadso@norlines.no

Vardø

Vardø  Havn FK, Avd. Nor Lines Vardø

Telefon:

+47 78 98 82 77

E-post:

vardo@norlines.no

Øksfjord

Nor  Lines Øksfjord  - OKJ Transport AS

Telefon:

+47 78 45 32 40

E-post:

oksfjord@norlines.no

Ørnes

Ørnes  Skipsekspedisjon AS

Telefon:

+47 75 75 20 30

E-post:

ornes@norlines.no

Ålesund

Nor  Lines AS avd. Ålesund

Telefon:

+47 70 11 82 00

E-post:

kundeservice.alesund@norlines.no